Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. W poniedziałek o godz. 18.30 kolejna próba chóru.

2. Spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy św.
  3. Spotkanie dla klas II ponadgimnazjalnych odbędzie się w środę o godz. 19.00 w salce parafialnej.
  4. W przyszłą niedzielę adwentem rozpoczynamy nowy rok liturgiczny, który będziemy przeżywać pod hasłem: „Otoczmy życie troską”. Również w niedzielę odbędzie się Msza św. dla Wspólnoty Żywego Różańca o godz. 15.00, a po niej spotkanie formacyjne. Podczas niej nastąpi poświęcenie obrazu, który będzie nawiedzał rodziny Wspólnoty Nieustającego Różańca.
  5. Przed kościołem można nabyć nowy numer „Niedzieli”, „Naszą wspólnotę”, „Zwiastun Różańcowy” i świece wigilijne Caritas: małe w cenie 5zł, duże 12zł.
Filagree

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Strona gromadzi informacje zawarte w logach systemowych (data i czas połączenia, adres IP oraz inne). Dane te wykorzystywane są w celach technicznych, statystycznych oraz marketingowych. Cookies to niewielkie pliki tekstowe, które serwer WWW zapisuje po stronie użytkownika. Używamy cookies do zapamiętywania informacji o użytkowniku, tworzenia spersonalizowanych treści oraz obsługi logowania. Za pomocą plików cookies nie są przetwarzane lub przechowywane dane osobowe. Zawartość plików cookies nie pozwala na identyfikację użytkownika.